Fatih Gürer, "Tek Hedefimiz Söke"

SİYASET 25.08.2023 - 15:54, Güncelleme: 25.08.2023 - 16:03
 

Fatih Gürer, "Tek Hedefimiz Söke"

Ak Parti Söke İlçe Başkanlığı koltuğuna oturan Fatih Gürer, Söke'yi Ak Belediyecilik ile buluşturmak için göreve geldiklerini söyledi.
Ak Parti Söke'de Duygusal Devir Teslim 2024 yılında yapılacak yerel seçimlere yenilenmiş kadrolarda girmek isteyen Ak Parti Söke İlçe Teşkilatı'nda görev değişikliği gerçekleşti. Ak Parti Söke İlçe Başkanlığı'na ikinci kez atanan Fatih Gürer, görevi Sibel Menderes'ten devraldı.  Sibel Menderes devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, "2023'de hedef diyerek aldığımız bu kutlu dava, bu kutlu yolculuğu, bugün tek sevdamız Söke diyerek emanetimizi Fatih Başkanımıza sizlerin huzurunda vermek istiyorum. Bugüne kadar benimle yol yürüyen, emeği geçen arkadaşlarıma, kardeşlerime haklarını helal etmelerini istiyorum, hepinize teşekkür ediyorum" dedi. Menderes Gözyaşlarına Hakim Olamadı Konuşmasını sonuna doğru ses rengi değişen ve gözyaşlarına hakim olamayan Başkan Menderes, "Makamlar, mevkiler hepimizin üzerinde bir ceket, onu çıkardığımızda sadece üstümüzde insanlığımız kalıyor. Benim için de en önemlisi bu. Sizler benim gönlümde taht kurdunuz. Ben de inşallah sizlerin gönlünde taht kurmuşumdur" diyerek duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. "Söke Belediyesi'ni Ak Belediyecilikle Buluşturmak İçin Yola Çıkıyoruz" Sibel Menderes ve yönetimine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ak Parti Söke İlçe Teşkilatı'nın yeni Başkanı Fatih Gürer de, "Allah razı olsun. Bu bir görev, bayrak değişimi biz bu partiden gitmiyoruz. Ben de görevi bıraktım, ancak yıllar sonra yine nasip oldu. Bu partide görevler bitmez. İnşallah hepimiz birlik ve beraberlik içerisinde bu 7 ay içerisinde yerel seçimlerde birliğimizi dirliğimizi korursak, bir ekip çalışmasıyla inşallah Söke Belediyesi'ni Ak Belediyecilikle tanıştırır, Söke'nin belediyecilik anlamında hizmetle tanışmasına da yardımcı oluruz" dedi. "Tek Hedefimiz Söke"  Söke'yi Ak Belediyecilikle buluşturmak için göreve geldiklerini kaydeden Başkan Gürer, "Biz Söke için çıktık yola, biliyorsunuz Söke Belediyesi bir türlü Ak Parti'ye nasip olmadı. İnşallah bu seçimde bu şansı kırıp, alnımızın akıyla belediyeyi alıp, Söke'yi hizmetle kavuştururuz. Tek hedefimiz Söke, Söke için yola çıkıyoruz. Söke'yi inşallah belediyecilik anlamında da hizmetle buluşturacağız" ifadelerini kullandı.  Hüseyin Işık-Söke Olay
Ak Parti Söke İlçe Başkanlığı koltuğuna oturan Fatih Gürer, Söke'yi Ak Belediyecilik ile buluşturmak için göreve geldiklerini söyledi.

Ak Parti Söke'de Duygusal Devir Teslim

2024 yılında yapılacak yerel seçimlere yenilenmiş kadrolarda girmek isteyen Ak Parti Söke İlçe Teşkilatı'nda görev değişikliği gerçekleşti.

Ak Parti Söke İlçe Başkanlığı'na ikinci kez atanan Fatih Gürer, görevi Sibel Menderes'ten devraldı. 

Sibel Menderes devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, "2023'de hedef diyerek aldığımız bu kutlu dava, bu kutlu yolculuğu, bugün tek sevdamız Söke diyerek emanetimizi Fatih Başkanımıza sizlerin huzurunda vermek istiyorum. Bugüne kadar benimle yol yürüyen, emeği geçen arkadaşlarıma, kardeşlerime haklarını helal etmelerini istiyorum, hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Menderes Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Konuşmasını sonuna doğru ses rengi değişen ve gözyaşlarına hakim olamayan Başkan Menderes, "Makamlar, mevkiler hepimizin üzerinde bir ceket, onu çıkardığımızda sadece üstümüzde insanlığımız kalıyor. Benim için de en önemlisi bu. Sizler benim gönlümde taht kurdunuz. Ben de inşallah sizlerin gönlünde taht kurmuşumdur" diyerek duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

"Söke Belediyesi'ni Ak Belediyecilikle Buluşturmak İçin Yola Çıkıyoruz"

Sibel Menderes ve yönetimine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ak Parti Söke İlçe Teşkilatı'nın yeni Başkanı Fatih Gürer de, "Allah razı olsun. Bu bir görev, bayrak değişimi biz bu partiden gitmiyoruz. Ben de görevi bıraktım, ancak yıllar sonra yine nasip oldu. Bu partide görevler bitmez. İnşallah hepimiz birlik ve beraberlik içerisinde bu 7 ay içerisinde yerel seçimlerde birliğimizi dirliğimizi korursak, bir ekip çalışmasıyla inşallah Söke Belediyesi'ni Ak Belediyecilikle tanıştırır, Söke'nin belediyecilik anlamında hizmetle tanışmasına da yardımcı oluruz" dedi.

"Tek Hedefimiz Söke" 

Söke'yi Ak Belediyecilikle buluşturmak için göreve geldiklerini kaydeden Başkan Gürer, "Biz Söke için çıktık yola, biliyorsunuz Söke Belediyesi bir türlü Ak Parti'ye nasip olmadı. İnşallah bu seçimde bu şansı kırıp, alnımızın akıyla belediyeyi alıp, Söke'yi hizmetle kavuştururuz. Tek hedefimiz Söke, Söke için yola çıkıyoruz. Söke'yi inşallah belediyecilik anlamında da hizmetle buluşturacağız" ifadelerini kullandı. 

Hüseyin Işık-Söke Olay

Aydın HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve sokeolay.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.