MHP Söke’de ‘Ömer Akalın ile yola devam’ dedi

SİYASET 02.09.2023 - 17:23, Güncelleme: 02.09.2023 - 17:57
 

MHP Söke’de ‘Ömer Akalın ile yola devam’ dedi

MHP Söke İlçe Teşkilatı’nın 14. Olağan kongresi’nde mevcut ilçe başkanı Ömer Akalın yeniden başkanlığa seçildi.
MHP Söke İlçe Teşkilatı’nın 14. Olağan Kongresi Söke Belediye Düğün Salonunda yapıldı. Kongreye, MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan, MHP Aydın il Başkanı Haluk Alıcık, Ak Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Hakan Karakuş, Aydın Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muhammet Ali Künkçü, Söke Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar, Söke Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Karataş, Sögiad Başkanı Murat Günal, Söke Tariş Pamuk Kooperatifi Başkanı İsmail Özer, Trakya Birlik Söke Kooperatifi Başkanı Yılmaz Gültekin, Söke Karadenizliler Derneği Başkanı Salih Çelik, İş İnsanı Tekin Yavuz, Esnaf Oda Başkanları, Muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı. MHP’nin varlığını Söke’de hissettirdik MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın kongrede yaptığı konuşmada, görevde bulunduğu 4 yıllık dönemde başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi. Muhalefet partisi olarak Söke gündemini yakından takip ettiklerini kaydeden Başkan Akalın, “MHP'nin varlığını Sökemizde her daim göstermeye çalıştık. Partili sayımızı arttırdık ve arttırmaya devam ediyoruz. Daha önceki yerel seçimlerde oy oranları bizleri memnun etmemiştir. Tecrübe ile özeleştirimizi yaptık. Biz 3 hilali çok sevdik ve önümüzde yaşanan süreçte bayrağımızı yerel yönetimlerde dalgalandırmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Söke’de 30-40 yıldır değişen hiç bir şey yok MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık da konuşmasında, “Ben bildim bileli Söke hep aynı, hiç bir değişiklik yok. Halkımız Söke’den güzel bir ses vermeli artık yeter demeli. Ben MHP'nin Söke'de yerel seçimi alacağına yürekten inanıyorum. Söke 30-40 yıldır değişen bir şey yok. Biz MHP olarak buna talibiz. Biz yerel seçimlerde başarı elde edeceğiz. Aday kimden çıkmış yada çıkmamış önemli değil. Cumhur ittifakından aday kimden çıkarsa çıksın birlik ve beraberlik içinde olmalıyız" dedi. Tek liste ile gidilen seçilerde mevcut Başkan Ömer Akalın yeniden güven tazelerken, Söke MHP İlçe Teşkilatı'nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Ahmet Tokmakoğlu, Şeref Başer, Hilal Ayyıldız Ateş, İbrahim Fatih Oğuz, Ali Emre Çetin, Turgay Kale, Erol Ateş, Aydın Demir, Mehmet Güngörmüş, Ali İksan Al, Fatih Aslan, Mehmet Taşyumru, Ergün Toker, Mesut Yalmaç, Ziya İskender, Ali Küçük, Mehmet Hanefi Aras, Mehmet Geniş, Mehmet Akkaş, İsmail Kıvılcım, İsmail Şahin, Ali Dağ, Melih Özkaragüllü, Celalettin Candaş, Erol Körpe, Murat Uyar, Umut Sarıçavdar, Murat Çolak, Görkem Çınar, Muzaffer Gacar, Bülent Usta, Halis Nizam, Zübeyir Akgün, Murat Karagöz, Murat Kocabıyık, Aykut Karababa.. Söke Olay
MHP Söke İlçe Teşkilatı’nın 14. Olağan kongresi’nde mevcut ilçe başkanı Ömer Akalın yeniden başkanlığa seçildi.

MHP Söke İlçe Teşkilatı’nın 14. Olağan Kongresi Söke Belediye Düğün Salonunda yapıldı.

Kongreye, MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan, MHP Aydın il Başkanı Haluk Alıcık, Ak Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Hakan Karakuş, Aydın Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muhammet Ali Künkçü, Söke Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar, Söke Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Karataş, Sögiad Başkanı Murat Günal, Söke Tariş Pamuk Kooperatifi Başkanı İsmail Özer, Trakya Birlik Söke Kooperatifi Başkanı Yılmaz Gültekin, Söke Karadenizliler Derneği Başkanı Salih Çelik, İş İnsanı Tekin Yavuz, Esnaf Oda Başkanları, Muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

MHP’nin varlığını Söke’de hissettirdik

MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın kongrede yaptığı konuşmada, görevde bulunduğu 4 yıllık dönemde başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi.

Muhalefet partisi olarak Söke gündemini yakından takip ettiklerini kaydeden Başkan Akalın, “MHP'nin varlığını Sökemizde her daim göstermeye çalıştık. Partili sayımızı arttırdık ve arttırmaya devam ediyoruz. Daha önceki yerel seçimlerde oy oranları bizleri memnun etmemiştir. Tecrübe ile özeleştirimizi yaptık. Biz 3 hilali çok sevdik ve önümüzde yaşanan süreçte bayrağımızı yerel yönetimlerde dalgalandırmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Söke’de 30-40 yıldır değişen hiç bir şey yok

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık da konuşmasında, “Ben bildim bileli Söke hep aynı, hiç bir değişiklik yok. Halkımız Söke’den güzel bir ses vermeli artık yeter demeli. Ben MHP'nin Söke'de yerel seçimi alacağına yürekten inanıyorum. Söke 30-40 yıldır değişen bir şey yok. Biz MHP olarak buna talibiz. Biz yerel seçimlerde başarı elde edeceğiz. Aday kimden çıkmış yada çıkmamış önemli değil. Cumhur ittifakından aday kimden çıkarsa çıksın birlik ve beraberlik içinde olmalıyız" dedi.

Tek liste ile gidilen seçilerde mevcut Başkan Ömer Akalın yeniden güven tazelerken, Söke MHP İlçe Teşkilatı'nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Ahmet Tokmakoğlu, Şeref Başer, Hilal Ayyıldız Ateş, İbrahim Fatih Oğuz, Ali Emre Çetin, Turgay Kale, Erol Ateş, Aydın Demir, Mehmet Güngörmüş, Ali İksan Al, Fatih Aslan, Mehmet Taşyumru, Ergün Toker, Mesut Yalmaç, Ziya İskender, Ali Küçük, Mehmet Hanefi Aras, Mehmet Geniş, Mehmet Akkaş, İsmail Kıvılcım, İsmail Şahin, Ali Dağ, Melih Özkaragüllü, Celalettin Candaş, Erol Körpe, Murat Uyar, Umut Sarıçavdar, Murat Çolak, Görkem Çınar, Muzaffer Gacar, Bülent Usta, Halis Nizam, Zübeyir Akgün, Murat Karagöz, Murat Kocabıyık, Aykut Karababa..

Söke Olay

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve sokeolay.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.